Blog

Vitajte vo svete pánskej módy. Máme pre vás rady a tipy, ako zostať trendy a zaujať už na prvý dojem!

Okrem tipov na parádne pánske outfity tu nájdete aj aktuality z našej predajne, napr. prebiehajúce akcie na pánske odevy, nové prírastky alebo rôzne podujatia, na ktorých sme boli/budeme so značkou LAVARD prítomní.

Sprievodca labyrintom Dress Code bez straty cti (alebo topánok :D)

Sprievodca labyrintom Dress Code bez straty cti (alebo topánok :D)

Casual, black tie, business formal...Ehm, čo prosím? Zistiť, čo na seba na určitú udalosť, môže byť ako prechádzka po mínovom poli. Naučte sa s nami, ako cez neho prejsť bez škrabancov (a so všetkými topánkami na nohách).
Čítať viac...

Buďte majstrom v uväzovaní kravaty - základné uzly a návod ako na ne

Buďte majstrom v uväzovaní kravaty - základné uzly a návod ako na ne

Kravata je viac než len doplnok k obleku - je to vyjadrenie štýlu, profesionalizmu a osobnosti. Ako správne uviazať kravatu je jedna z najzákladnejších zručností, ktorú by každý muž mal ovládať. V tomto článku vám predstavíme základné typy uzlov s návodmi, ako ich správne uviazať.
Čítať viac...

Najlepšie prírodné materiály na výrobu pánskych košieľ: elegancia s dotykom kvality

Najlepšie prírodné materiály na výrobu pánskych košieľ: elegancia s dotykom kvality

Elegancia, pohodlie a trvanlivosť – to sú faktory, ktoré muži vyhľadávajú pri výbere perfektnej košele. Ale čo je to, čo robí košeľu skutočne výnimočnou? Tajomstvo sa skrýva v látke, z ktorej je vyrobená. V tomto článku prejdeme najlepšími prírodnými materiálmi na výrobu pánskych košieľ a ukážeme vám, ako si vybrať tú správnu látku pre každú príležitosť.
Čítať viac...

Od hlavy po päty: posuňte svoj modrý oblek na vyššiu úroveň výberom “sexi“ topánok

Od hlavy po päty: posuňte svoj modrý oblek na vyššiu úroveň výberom "sexi" topánok

Ste pripravení vylepšiť váš štýl a dodať vášmu modrému obleku niečo extra? Modrý oblek je základom šatníka, ktorý vďaka svojej všestrannosti a premyslenému strihu dokáže vylepšiť váš vzhľad. Ale tu je kľúč k skutočnému úspechu vášho outfitu – výber správnych topánok!
Čítať viac...

Neodolateľné svadobné obleky pre štýlových ženíchov

Neodolateľné svadobné obleky pre štýlových ženíchov

Pri príprave na svadbu je väčšina pozornosti často sústredená na nevestu a jej šaty. Ženíchov oblek si však tiež zaslúži osobitnú pozornosť. Pozrite sa s nami na to, ako si ju získať.
Čítať viac...

Čierny oblek na svadbu: tipy ako vyniknúť aj v čiernej klasike

Čierny oblek na svadbu: tipy ako vyniknúť aj v čiernej klasike

Honba za dokonalým svadobným oblekom - prečo nedať šancu čiernej klasike, no zároveň nebyť klasický? Čítať viac...

Z kancelárie rovno na večierok: 5 tipov ako nájsť dokonalý slim oblek

Z kancelárie rovno na večierok: 5 tipov ako nájsť dokonalý slim oblek

Hľadáte všestranný a štýlový oblek, ktorý vás jednoducho prenesie zo zasadacej miestnosti do baru? Potom je slim oblek to, čo potrebujete. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu, modernému strihu a všestrannosti by mal byť slim oblek základom každého pánskeho šatníka. Čítať viac...

Zima ešte nekončí - pánske zimné bundy teraz so zľavou 30%

Zima ešte nekončí - pánske zimné bundy teraz so zľavou 30%

Od 01.02.2023 až do odvolania prebieha v našej predajni LAVARD v Partizánskom akcia na pánske bundy a kabáty. Získajte nový úlovok do šatníka na zimu teraz so zľavou 30%. Čítať viac...

LAVARD obleky na svadbu

LAVARD obleky na svadbu

Dňa 11.02.2023 sme sa zúčastnili svadobnej výstavy v hoteli a reštaurácii AZUL v Partizánskom. V našom "stánku" sme odprezentovali tie najkrajšie obleky pre ženícha, družbu a pod. Čítať viac...

Ako vybrať perfektný oblek pre ženícha

Ako vybrať perfektný oblek pre ženícha

Váš veľký deň sa blíži a ako ženích predsa chcete vyzerať čo najlepšie. Výber správneho svadobného obleku môže byť pre niekoho poriadnou výzvou, ale s tými správnymi tipmi to určite zvládnete. Čítajte ďalej a zistite, ako vyzerať perfektne v onen "Deň s veľkým D".
Čítať viac...