6 overených tipov na darček pre pánov pod stromček

6 tipov na darček pre pánov
6 tipov na darček pre muža

Možností, čím potešiť svojho manžela, priateľa, brata či otca na Vianoce je neúrekom. Na jednej strane je naozaj z čoho vyberať, na strane druhej, z toľkých možností vám možno stoja vlasy dupkom. Tento článok a naše tipy na vianočný darček patria práve tým, ktorí sa naozaj nevedia rozhodnúť a chcú kúpiť darček, z ktorého bude mať milovaná osôbka naozaj radosť. U nás v LAVARD-e veríme, že voľbou overených "klasík" pod stromček určite nič nepokazíte. Tu je 6 tipov z našej ponuky, ktorú nájdete v predajni v Partizánskom.

1. Pánsky sveter z kvalitného materiálu

Takýto kúsok by rozhodne nemal chýbať v žiadnom pánskom šatníku. A pokiaľ v ňom nechýba, ďalším určite nič nepokazíte. Môžete zvoliť jednofarebný, univerzálny, ktorý bude ľahko kombinovateľný ku každodennému, ale aj k elegantnejšiemu outfitu podľa potreby. Ďalšou možnosťou je sveter so vzorom, ktorý outfit ozvláštni a dodá mu šmrnc. Pod svetrík sa perfektne hodí košeľa, kľudne so vzorom. Ak sa rozhodnete pre kúpu takejto kombinácie, máte vybavené hneď dva darčeky a vaša polovička ich môže nosiť každý samostatne alebo spolu. U nás v predajni LAVARD nájdete širokú ponuku svetrov aj pánskych košieľ v rôznych veľkostiach (S-XXL), rôznych farbách a prevedeniach s okrúhlym výstrihom, V-výstrihom alebo roláky. 

2. Boxerky a ponožky

Čo môže byť viac klasickejšie ako dostať pod stromček ponožky či boxerky? Pokiaľ si vaša polovička nepotrpí na módu a výberom svetra by ste ho asi neohúrili, kúpte mu ponožky alebo boxerky. Asi tiež nebude skákať meter dvadsať od radosti, ale určite sa poteší. Boxerky a ponožky sú kúskami oblečenia, ktoré potrebujeme často meniť za nové, keďže ide o "produkt" každodennej potreby. A povedzme si otvorene, tieto kúsky odevov tiež dostávajú najviac zabrať. 

3. Pánske peňaženky

Peňaženka býva tiež "produktom" rýchleho opotrebovania - obzvlášť tie menej kvalitné. Ak badáte, že manželovi nejak podivne rýchlo miznú euráče z peňaženky, môže to byť tým, že už je deravá a podpísal sa na nej zub času. Alebo...? :D Nech je to tak či onak, v našej predajni máte možnosť zakúpiť nový kúsok. Potom už len stačí skontrolovať, či miznúce peňiažky boli problémom deravej peňaženky.

4. Spoločenské pánske doplnky - kravaty, motýliky, manžetové gombíky, opasky

Menej je viac alebo viac je menej...? Je to, samozrejme, otázka osobného vkusu každého z nás. Celkový outfit by mal vyzerať vždy kompaktne. Nebojte sa kombinovať viaceré vzory navzájom, práve naopak - je to veľmi trendová záležitosť. Ale s vkusom. Vychádzajte z farebnej škály materiálov obleku a k nim zvoľte doplnky. Výberom tej pravej pánskej vreckovky do saka dokážete outfit "odpáliť" do dizajnového neba. Tak sa nebojte vyjsť z davu a smelo do toho!

5. Zimné sety na zahriatie (čiapka+šál+rukavice)

Darček, ktorý zahreje na pohľad aj na "omak". Nech má váš muž (priateľ, syn, brat...)hlavu, ruky aj krk v teplúčku. V jednotnom štýle aj farbe, nech to nie je "každý pes iná ves". Sety čiapky, rukavíc a šálu, ktoré ponúkame u nás v predajni, sú vyrobené z veľmi príjemnej vlny, ktorá, čo je hlavné, krásne zahreje.  

6. Darčekové poukazy na nákup

Žijete s ním už viac než 15 rokov ale stále sa mu neviete trafiť do vkusu? Nechajte, nech si vyberie sám. Darujte mu darčekový poukaz a GPS súradnice našej predajne. Alebo príďte s ním a spoločne vyberte perfektný darček, s ktorým bude na 100 % spokojný a vy máte o starosť menej. Darčekové poukazy s rôznymi hodnotami si môžete zakúpiť v našej predajni.